יועץ איטום

יועץ איטום

יועץ איטום – איך בוחרים?

יועץ איטום
בכל עבודת איטום חדשה שעושים, בין אם זה לאחר נזק של רטיבות, שיפוץ או מבנה חדש, ההמלצה היא לקחת יועץ איטום. יש שחושבים שקבלן שמבצע את העבודה מספיק מקצועי אבל העובדות בשטח מראות שכדאי אפילו לשלם יותר אבל לקבל חוות דעת מקצועית לגביי האופן שבו צריכה להתבצע העבודה.
יועץ איטום
באיזה מקרים משתמשים ביועץ איטום?

  1. מבנה חדש – כאשר מקימים מבנה חדש לצד תכנון התשתיות של מים, חשמל ותקשורת מתבצע בנוסף גם תכנון האיטום. עבודה זו דורשת התייחסות מיוחדת במהלך תכנון הבניין והבניה עצמה מהסיבה שנזקי רטיבות יכולים לגרום נזק רב, גם למבנה עצמו וגם לאנשים שגרים בבניין, שכן רטיבות שעומדת זמן רב יכולה להפוך לעובש ועובש מהווה סכנה בריאותית.
  2. שיפוץ או נזק קיים – קיימים סוגי איטום שונים וחומרים שונים המתאימים במקרים שונים, יועץ איטום יודע להתאים את סגנון העבודה והחומרים כשכל מקרה לגופו. דרוש ידע מקצועי ורחב על מנת להתאים את סוג העבודה והחומרים מבלי לגרום נזק.
  3. קניית מבנה יד שניה- יועץ איטום מגיע למבנה בוחן אותו בצורה מדויקת ומקצועית רואה מהו סוג האיטום שבוצע במקום לאחרונה. אם התכנון היה נכון ואם הביצוע בפועל היה מוצלח ובאופן הרמטי. לאחר הבדיקה היועץ נותן חוות דעת האם האיטום תקין או שיש לשקול שיפוץ ושימוש בשיטות אחרות.

היתרונות שבאיטום בהתזה:

איטום בהתזה היא שיטת איטום שמשתמשים בה בעיקר למרתפים ולמשטחים מרוצפים כמו: גגות, פיר מעלית, מרתפים, מקלטים ועוד…

  1. צבע לבן- לעומת איטום בזפת שחומר האיטום בו שחור, באיטום בהתזה החומר לבן, מה שאומר שהשמש פחות נקלטת, אז למשל באיטום גגות קיימת פחות שחיקה של החומר ועמידותו לאורך זמן.
  2. חומרים ידידותיים- החומרים אינם רעילים מה ששומר על בריאותו של המתקין בזמן העבודה ובחשיפה לחומר.
  3. העבודה אינה מורכבת והיא קלה יותר, לכן ניתן לבצע את העבודה בצורה מהירה יותר.
  4. מתאים למקומות שכבר לא ניתן לעשות בהם איטום חיצוני כמו מרתפים ומקלטים, ובכל זאת זקוקים לאיטום.
  5. פתרון מיידי- זמן העבודה קצר והחומר מתייבש בצורה מהירה, תוך  מספר שעות בודדות.
  6. כלכלי- עלות השירות של שיטת איטום בהתזה זול יותר.

כאשר בוחרים איש מקצוע לעבודות איטום, חשוב לבחור מישהו שיש לו ניסיון רב וידע להתאים את סוג האיטום למבנה תוך שמירה  על המצב בקיים והימנעות מיצירת נזק. אנחנו בהרמטיקס בעלי ניסיון של 40 שנה באיטום מקצועי. עם מגוון פרויקטים ומאות לקוחות ממליצים. אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים, מכונות מתקדמות ופיקוח מקצועי מלא בשטח על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

ליצירת קשר לקבלת הצעת מחיר ניתן לפנות אלינו בנייד: 0524421031. במייל:  [email protected] או דרך האתר: https://www.hermetics.co.il

6 בפברואר 2022 / by / in

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן